Keçiboynuzu Pekmezi 300 G Antalya - Şekersiz

Ürün Kodu : YTPM_021
% 21
Yorum Yap+
69,90 TL
54,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
%100 Keçiboynuzu

Net Miktar 
300 g

Menşei
Türkiye

Yöresi
Akdeniz Bölgesi / Antalya

Saklama Koşulları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Doğal Şekersiz Keçiboynuzu Pekmezi

  ŞEKER İLAVESİZDİR.

  Keçiboynuzu özü olarak da bilinen Keçiboynuzu Pekmezi M.Ö. 2000 yıllarından beri bilinen Keçiboynuzu meyvesinden yapılıyor. Akdeniz ikliminde doğal olarak yetişen ve Antalya çevresinde de bol bulunan Keçiboynuzu ağaçlarının meyveleri mevsiminde yerel üreticiler tarafından toplanıp taş değirmenlere götürülüp öğütülüyor. Ardından 8-12 saat suda bekletilen öğütülmüş Keçiboynuzu süzülüp yüksek basınç ve düşük sıcaklıkta kıvam alana kadar özel kazanlarda kaynatılarak Keçiboynuzu pekmezi haline getiriliyor. Ağacından pekmezine doğal hali hiç bozulmadan korunan Antalya Keçiboynuzu Pekmezi, tatlılığını meyvenin doğal şekerinden alıyor ve ilave şeker ya da başka bir katkı maddesi içermiyor. Doğal şekeriyle enerji veren, çocukların sevdiği Doğal Keçiboynuzu Pekmezi içerdiği vitamin ve minerallerle sağlığı destekler. İçindeki doğal meyve şekeri nedeniyle şeker hastaları için uygun değildir.

  Şekersiz Keçiboynuzu Pekmezi;

  * Potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko mineralleri içerir.

  * Sindirime yardımcıdır.

  * Kan yapımında, kolesterolün düşürülmesinde, nefes darlığında, tansiyonda, dişlerin ve kemiklerin güçlenmesinde olumlu etkileri vardır.

  * Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.