Andız Pekmezi-Andız Özü 300 G Antalya

Ürün Kodu : YTPM_020
Yorum Yap+
149,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
Andız özü

Net Miktar 
300 g

Menşei
Türkiye

Yöresi
Akdeniz Bölgesi / Antalya

Saklama Koşulları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Andız Pekmezi

  Engin Torosların bizlere sunduğu armağanlardan biri de Andız ağaçları… Öyle bir ağaç ki, meyvesinden yapraklarına, dallarından kozalaklarına her bir zerresinden şifa fışkırıyor.

  Antalya’da bu şifalı ağaçların meyvelerinden yapılan dillere destan bir lezzet var ki başlı başına bir vitamin ve kalsiyum deposu. Doğal Andız Pekmezi!

  Meşakkatli süreç Toroslardan toplanan andız meyvelerinin çekirdekleri içinde kalacak şekilde dövülüp 3 gün suda bekletilmesiyle başlıyor. İnsana faydası büyük özlerin suya geçmesi sağlandıktan sonra süzülen şıranın acı köpüğü alınıyor ve yüksek basınçlı kazanlarda içindeki şeker yanmadan kaynatılıyor. Ortaya çıkan Andız Özü bağışıklığı güçlendirmesiyle her evin mutfağında olması gereken bir destek kuvvet.

  Cilt rahatsızlıklarından soğuk algınlığına, enfeksiyonlardan romatizmaya kadar pek çok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici rol oynayan antioksidan deposu Antalya Andız Pekmezi’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

  Andız Pekmezi;

  *Mineral, kalsiyum, magnezyum, potasyum minerallerinden zengindir.

  *B3, B6 vitaminleri içerir.

  *Kemik sağlığı için destekleyicidir.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.