Kars Çiçek Balı 430 G

Ürün Kodu : YTPM_009
% 5
Yorum Yap+
399,90 TL
379,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
%100 Kars Çiçek balı

Net Miktar 
430 g

Menşei
Türkiye

Yöresi
Doğu Anadolu Bölgesi /  Kars

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Doğal Kars Çiçek Balı

  Kafkas arılarının yöredeki mera ve yaylalarda doğal olarak yetişen, yaklaşık 1700 tür bitkinin yaşadığı zengin florada uçarak topladığı polen ve çiçek özleri Kars Çiçek Balı’na çiçeksi lezzetini kazandırıyor.

  Dünyadaki 4 önemli arı ırkından biri olan Kafkas arıları uzun dilleri sayesinde tüplü çiçeklerin nektarını daha derinden alması Kars Çiçek Balı’na farklı bir lezzet katıyor. Yazın şeffaf, havalar soğuyunca kristalize bir hal alır. Bilinenin aksine kristalleşme, Kafkas arılarının ürettiği balın aranan bir özelliğidir ve doğallığının göstergesidir. Kristalleşen bal kremamsı bir görünüm kazanarak aynı lezzeti farklı bir dokuda sunar.

  Tarımsal amaçlı ilaçlama ve kimyasal gübrelemenin yapılmadığı, temiz kalmış bu bölgeden elde edilen bal kaliteli, saf ve doğaldır. Kars Çiçek Balı’nın “gerçek lezzetine davetlisiniz.

  Kars Çiçek Balı;

  * B1, B2, B3, B5, B6 ve C vitaminleri içerir.
  * Demir, kalsiyum, fosfat, sodyum, klorür, potasyum, magnezyum mineralleri içerir.

  * Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.


  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.