Blog

Sağlıklı Beslenmenin Temelinde Katkısız ve Organik Ürünler Var

09 Nisan 2024

Günümüzde sağlıklı beslenme, yaşam kalitesini arttırmak isteyen pek çok bireyin öncelikli hedefi haline geldi.

Bu noktada, katkısız ve organik ürünlerin önemi giderek daha fazla hissediliyor. Erzincan Kemaliye, Eğin ve Artvin Hatila Vadisi gibi Türkiye'nin dört bir yanındaki önemli merkezlerden coğrafi işaretli yöresel ve şeker ilavesiz ürünleri tedarik ederek müşterilerine sunan Toprak Doğal markası, sağlıklı beslenme konusunda önemli bir role sahip.

Toprak Doğal markasının katkısız ve organik ürünleri, sağlıklı beslenme için birçok avantaj sunar.

Toprak Blog’dan Sağlıklı Beslenme Önerileri

06 Nisan 2024

Türkiye’nin en sağlıklı, doğal ve yöresel gıdalarını premium ambalajlarla evinize veya iş yerinize kargolayan Toprak Doğal olarak, Ramazan ayının son günlerinde ve özellikle Ramazan Bayramı’nda sağlıklı beslenmenizi önemsiyoruz.

Sağlıklı ve doğal beslenmeyi tercih eden insanlar için Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala sağlıklı beslenme adına dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Toprağın Çağrısı Sizi de Sağlıklı Tutsun

03 Nisan 2024

Ramazan Bayramı yaklaşıyor ve sevdiklerinize özel bir hediye arayışındaysanız, doğanın bize sunduğu en değerli lezzetleri Türkiye’nin en köklü üreticilerinden disiplinle toplayan ve hânelerinize kadar ulaştıran Toprak Doğal'ın hediyelik kutuları tam da aradığınız şey olabilir.

Toprak Doğal, Türkiye'nin dört bir yanından coğrafi işaretli, atalık tohumlarla yetiştirilmiş, tamamen doğal ve katkısız yemişlerle özenle hazırlanmış bu özel hediyelik kutularıyla sağlıklı ve lezzet dolu bir bayram yaşamanızı sağlıyor.

Sağlıklı Beslenme Patikası ve Toprak Doğal

30 Mart 2024

İnsanlar sağlıklı beslenme kararlarını sürekli olarak alsalar da uygulama konusunda birkaç engelle karşılaşırlar:

Hediye Kutuları Reset

27 Mart 2024

Bayramlar, insanların hayatlarında özel bir yer işgal eder. Özellikle Ramazan Bayramı gibi dinî bayramlar, toplumun ruh halini ve psikolojisini belli bir frekansta senkronize eder.

Bayramlar, sevdiklerimizle bir araya gelme, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirme, geçmişe özlem duyarak hatıraları canlandırma ve geleceğe umutla bakma fırsatı sunar.

Hediyeleşmenin Psikolojik Zemini

25 Mart 2024

İstanbul gibi büyük metropollerde çok zorlu şartlar ve ağır stres altında çalışan insanların gerek kişisel gerek kurumsal olarak yılın önemli günlerinde hediyeleşmemesi son derece yaygın bir durumdur.

Hediyeyi gönderen ve hediyeyi teslim alan genelde mutlu olur ve bu hediyeleşme eylemi özünde iş dünyası, ticaret ve karşılıklı çözüm ortaklıkları zemininde belli amaçlara hizmet edebilir.

Seçici bir anne tarafından kurulan Toprak Doğal, Türkiye’nin 81 ilinden en sağlıklı katkısız, yöresel ve organik Anadolu tatlarını adreslerinize kargoluyor. Her siparişte aynı kaliteyi garanti ediyor.

Seçkin Markalara Özel Kurumsal Bayram Hediyeleri

23 Mart 2024

Günümüzde iş dünyasında hediye kutuları gönderimi, kurumsal ilişkilerin güçlendirilmesi ve marka değerinin artırılması için etkili bir strateji haline gelmiştir. Özellikle seçkin markalar için hediye kutuları, markanın öne çıkması, müşteri sadakatinin artması ve potansiyel müşterilere olumlu izlenimler bırakması açısından önemli bir araçtır.

Diğer yandan beyaz yakalılar kendi iş ağlarıyla (network) iletişimlerini Ramazan Bayramı hediyesi, Bayram hediyesi, yeni yıl hediyesi gibi kurumsal hediye paketleriyle güçlendirirler.

Kurumsal Hediye Kutularında Organik Trendi

19 Mart 2024

Beyaz yakalıların çok iyi bildiği ve biraz da sevdiği üzere kurumsal dünyada, iş ilişkilerini güçlendirmenin ve müşterilere değer vermenin önemli yollarından biri hediyelerdir.

Ancak, sıradan hediyelerin ötesine geçmek ve hediye kutularını teslim alanlara gerçekten anlamlı bir deneyim sunmak önemlidir.

Sağlıksız, özensiz ve yalapşap hediye seçiminden ziyade bir kültür ve deneyim vadeden hediye konseptleri, gönderimi yapan markanın şânını yürütüyor.

Kurumsal Hediye Paketleri

18 Mart 2024

Nitelikli Anadolu tatlarını, katkısız ve doğal atıştırmalıklar başta olmak üzere 81 ilden coğrafi işaretli enfes ürünleri evlerinize kadar ulaştıran Toprak Doğal, kurumsal hediye paketleriyle markanızı güçlendirmeye talip.

Ramazan Bayramı hediye paketleri, ahşap hediye kutuları ve enfes içerikleriyle hediyeyi alanın yüzünde tatlı bir gülümsemenin yayılmasını sağlayan doğal hediyelikler Toprak Doğal’da!

Toprak Doğal’la Harika Kurumsal Hediyeler!

17 Mart 2024

Kurumsal dünyada, iş ilişkilerini güçlendirmenin ve müşterilere değer vermenin önemli yollarından biri hediyelerdir. Ancak, sıradan hediyelerin ötesine geçmek ve alıcılara gerçekten anlamlı bir deneyim sunmak önemlidir. İşte bu noktada devreye titiz doğal gıda markası Toprak Doğal giriyor.

Toprak Doğal, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden özenle seçilmiş coğrafi işaretli ve organik ürünlerle kurumsal hediyelik paketleri sunan öncü bir markadır.

Aydın’dan kuru incir, Malatya’dan gün kurusu kayısı ve Gaziantep’ten Antep fıstığı gibi lezzetler, Toprak Doğal’ın kutularında buluşur ve müşterilere unutulmaz bir deneyim sunar.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.