Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sık Sorulan Sorular
 • Sık Sorulan Sorular

  *Ürünlerinizde katkı maddesi ya da koruyucu madde var mı?

  Ürünlerimiz hiçbir katkı maddesi ya da koruyucu madde içermemektedir. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler ana yurdunda atalık tohumlarla, geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmektedir. Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sağlıklı günler…

   

   

   

  *Glutensiz ürünleriniz var mı?

  Hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi içermeyen doğal ürünlerimizin içinde pek çok glütensiz seçenek bulabilirsiniz. Bütün ürünlerimizin içerikleri sitemizde tüketicilerin dikkatine sunulmuştur. İlginizi çeken ürünlerin içeriklerini kontrol ederek güvenli şekilde tüketebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

   

   

  *Vegan ürünleriniz var mı?

  Pekmez, reçel, zeytin ve zeytinyağı, salça, çeşitli atıştırmalıklar ve baharat gruplarımızda pek çok vegan ürünümüz mevcuttur. İnternet sitemizde tüm vegan ürünlerimizi ilgili başlık altında bulabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

   

   

  *Açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketilmesi gerekiyor?

  Ürünlerimizin raf ömrü açılmasını takiben, kuru ve serin bir yerde saklanması koşuluyla 6-24 ay arası değişiklik göstermektedir. Her ürünümüzün arka etiketinde ayrıca son kullanma tarihi belirtilmektedir. Koruyucu ve katkı maddesi içermedikleri için tamamen doğal olan bu ürünler nem alırlarsa kısa bir süre içinde bozulabilirler.

   

   

  *Açtıktan sonra nasıl saklamalıyım?

  Ürünlerimiz koruyucu ve katkı maddesi içermeyen doğal ürünler olduğu için açıldıktan sonra kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Sıcağa maruz kaldıkları ve nem aldıkları takdirde bozulmaları koruyucu içeren gıdalardan çok daha hızlı olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

   

   

  *Ürünlerin tazeliğini daha uzun süre korumak için ne yapmamı önerirsiniz?

  Tüm ürünlerimiz koruyucu ve katkı maddesi içermeyen tamamen doğal ürünler olduğu için mutlaka kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneririz. Mümkünse hava geçirmeyecek sağlam kapaklı bir saklama kabında tutmanız tazeliğini daha uzun süre korumasına yardımcı olacaktır. Afiyet olsun…

   

   

   

   

  *Çocuklar/bebekler için uygun mudur?

  Ürünlerimiz ana yurdunda tamamen doğal yollarla üretilmektedir ve hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi içermez. Bütün ürünlerimizin içerikleri sitemizde tüketicilerin dikkatine sunulmuştur. Bebeğinizin/çocuğunuzun gluten, şeker ya da bazı alerjen maddelere hassasiyeti varsa ürün içeriklerini kontrol ederek güvenli şekilde tüketebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.