Tatlı Biber Salçası 400 G K.Maraş

Ürün Kodu : YTPM_019
% 11
Yorum Yap+
279,90 TL
249,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
Kırmızı biber, yemeklik tuz, bitkisel yağ

Net Miktar 
400 g

Menşei
Türkiye

Yöresi
Akdeniz Bölgesi / Kahramanmaraş

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • K.Maraş Tatlı Biber Salçası

  Salça mutfağımızın en temel malzemelerinden biri. Biber salçası ise çok daha özel bir yere sahip. Güzel yemek yapmanın sırlarından biri de şüphesiz, rengiyle, kokusuyla, kattığı aromayla lezzeti yükseklere taşıyan Maraş Tatlı Biber Salçası.

  Kahramanmaraş ilinin kendine has iklim ve arazi koşullarıyla birlikte, bolca su kaynağının bulunması bölgede lezzetli kırmızı biberlerin yetişmesini sağlıyor. Geleneksel yöntemlere bağlı kalarak hasat zamanı toplanan tatlı biberler ayıklanıyor, yıkanıyor ve parçalama işlemi gerçekleştirildikten sonra açık havada güneşin altında kurutularak 6-7 gün olgunlaşmaya bırakılıyor. Bu şekilde kıvama getirilen biberler, tuz eklenerek kavanozlara dolduruluyor.

  Ana yemeklerde aromatik lezzetini çeşni olarak kullanabileceğiniz veya kahvaltılarınızda ekmek üzerine sürülerek tüketebileceğiniz Maraş Tatlı Biber Salçası’nın “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.