Toprak Doğal'dan %100 Doğal Dağ Çileği Reçeli

Zeytinyağı İlk Hasat 290 ml Akhisar

Ürün Kodu : TD0068
Yorum Yap+
34,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve YöresindenTüm ürünlerimizde olduğu gibi; Doğal Zeytinyağı İlk Hasat 290 ml Sağlıklı, doğal ve katkısızdır. Güvenli şekilde alışverişinizi yaparak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

İçindekiler

%100 Naturel Sızma Zeytinyağı

Net Miktar
290 ml

Menşei
Türkiye

Yöresi
Ege Bölgesi

Saklama Koşulları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Doğal Zeytinyağı İlk Hasat 290 ml Akhisar 

  Akdeniz iklimine özgü bitkilerden birisi olan zeytin ağaçları , yaklaşık 5000 yıllık bir geçmişe sahip olan ve ülkemizdeki bolca bulunmakta olan bir bitkidir. Eylül ve Kasım aylarında renk değiştirmeye başlayan zeytin önce yeşilden mora, sonra siyaha dönüşerek olgunlaşır. Olgunlaşan zeytinlerin hasat edilmesi Eylül sonundan Şubat ayına kadar devam eder. Toplanan zeytinler yıkandıktan sonra taş değirmenlerde kırılıp ezilerek parçalanır. Böylece meyve etindeki yığının dışarı alınması sağlanır. Yarı hamur denilen bu pelte yoğurma işleminin ardından durulama veya baskılama işlemine tabi tutularak yağ damlacıklarının sızması sağlanır. Baskı işlemi ile son damlacığa kadar sızdırılır, daha sonra yağın kara-suyundan ayrılması için dinlendirilir. Son filtreleme işlemiyle de yağ içerisindeki küçük partiküller uzaklaştırılır. Bu şekilde de saf hali ortaya çıkan yağın şişelere dolumu gerçekleştirilir.


  Neden Doğal Zeytinyağı
  * Yüksek oranda antioksidan 
  * Omega 3 ve Omega 6 
  * E ve K vitaminleri
  * Cilt ve saç sağlığını korur


  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Ürünümüz hakkında bir sorunuz mu var? Aşağıdaki butona tıklayarak bize hemen Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.