Fındık Ezmesi 250 G Giresun

Ürün Kodu : YTPM_057
Yorum Yap+
299,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
Kavrulmuş fındık, pancar şekeri

Net Miktar 
250 g

Menşei
Türkiye

Yöresi
Karadeniz Bölgesi / Giresun

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Doğal Giresun Fındık Ezmesi

  Giresun, fındığın anavatanı ve dünyanın en kaliteli fındığına sahip olan ili olarak bilinir. Ilık kış aylarında çiçeklenen ve yüksek nemli yaz aylarında olgunlaşan Giresun fındıkları deniz kıyısından yüksek rakımdaki köylere kadar uzanan arazilerdeki fındık bahçelerinde yetişirler. Yetiştiği coğrafyanın özellikleriyle kendine özgü yağlı leziz aromasını kazanan Giresun Fındık Ezmesi işte bu lezzet ve kaliteyi Giresun fıındığından almaktadır.

  Giresun Fındık Ezmesi de işte bu lezzeti ve kalitesi tescil edilmiş fındıklardan üretiliyor. Öğütülmüş Giresun fındığı ve eser miktarda pancar şekerinden yapılan Giresun Fındık Ezmesi son derece doğal. İçinde aroma verici, renklendirici, koruyucu gibi katkı maddeleri bulunmayan bu ürünün üzerinde ince bir yağ tabakası görebilirsiniz. Doğallığının bir göstergesi olan bu yağ besin değeri yüksek olan fındık yağıdır ve ürünün içindeki öğütülmüş fındıktan kaynaklanmaktadır.

  Yüksek protein ve mineral değerleri, enerji veren lezzeti ile kahvaltıların favorisi olacak doğal Giresun Fındık Ezmesi’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

  Doğal Fındık Ezmesi;

  * C vitamini içerir.

  * Protein ve Oleik asit kaynağıdır.

  * Magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir, çinko mineralleri deposudur.

  * Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.