Şekersiz Vişne, İncir Reçel Seti Chia Tohumlu

Ürün Kodu : STPM_073
% 10
Yorum Yap+
194,90 TL
174,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
Şekersiz Vişne Reçeli, Şekersiz İncir Reçeli

Net Miktar 
280 g x 2

Menşei
Türkiye

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Şekersiz Vişne, İncir Reçel Seti Chia Tohumlu

   

  ŞEKER İLAVESİZDİR.

  Şekersiz Vişne, İncir Reçel Seti’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz! Meksika ve Guetemala’nın bereketli topraklarında yetişen bir adaçayı türünün (Salvia hispanica) tohumları olan Chia tohumlu, doğal Şekersiz Vişne, İncir Reçel Seti kahvaltı sofralarınızı sağlıkla tatlandırıyor. Yöresinde doğal olarak yetiştirilen meyvelerin hurma suyu ile tatlandırılıp yüksek fiber içeriği ile doğal olarak kıvamlandırılan bu reçellerde ilave şeker ve katkı maddesi bulunmuyor. Chia tohumlarından gelen yüksek miktarda bitkisel omega 3 yağ asitleri ile çok daha sağlıklı!

   

  BRC A-Plus sertifikalı modern üretim tesislerinde, helal sertifikalı geleneksel yöntemler ile üretilen, yüksek enerji kaynağı, gluten içermeyen, vegan beslenmeye uygun Şekersiz Vişne, İncir Reçel Seti lezzetine siz de davetlisiniz.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.