Şekersiz Kayısı, Ayva Reçel Seti Chia Tohumlu

Ürün Kodu : STPM_070
% 10
Yorum Yap+
194,90 TL
174,90 TL

-

+

%100 Doğal
Sertifikalı Ürün
Taze ve Yöresinden
Coğrafi İşaretli
%100 Doğal
Taze ve Yöresinden

İçindekiler
Şekersiz Ayva Reçeli, Şekersiz Kayısı Reçeli

Net Miktar 
280 g x 2

Menşei
Türkiye

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Şekersiz Kayısı, Ayva Reçel Seti Chia Tohumlu

   

  Şekersiz Kayısı, Ayva Reçel Seti’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz! Meksika ve Guetemala’nın bereketli topraklarında yetişen bir adaçayı türünün (Salvia hispanica) tohumları olan Chia tohumlu, doğal Şekersiz Kayısı, Ayva Reçel Seti kahvaltı sofralarınızı sağlıkla tatlandırıyor. Yöresinde doğal olarak yetiştirilen meyvelerin hurma suyu ile tatlandırılıp yüksek fiber içeriği ile doğal olarak kıvamlandırılan bu reçellerde ilave şeker ve katkı maddesi bulunmuyor. Chia tohumlarından gelen yüksek miktarda bitkisel omega 3 yağ asitleri ile çok daha sağlıklı!

  BRC A-Plus sertifikalı modern üretim tesislerinde, helal sertifikalı geleneksel yöntemler ile üretilen, yüksek enerji kaynağı, gluten içermeyen, vegan beslenmeye uygun Şekersiz Kayısı, Ayva Reçel Seti lezzetine siz de davetlisiniz.

  Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.